Sahnede şoke eden olay! Ünlü oyuncu hastaneye kaldırıldı

“Yüzüklerin Efendisi” üçlemesinde “Gandalf” karakterine hayat veren usta oyuncu Ian McKellen, hastaneye kaldırıldı. 85 yaşındaki usta oyuncunun rol aldığı tiyatro oyununda bir dövüş sahnesi sırasında dengesini kaybettiği duyuruldu. Ünlü ismin sahnede düştükten sonra bağırdığı ve personelin yardıma koştuğu belirtildi.

BBC’nin haberine göre; Ian McKellen, hastaneye kaldırıldığı için Londra’daki Noël Coward tiyatrosundaki gösterinin geri kalanının iptal edildi.

“KEYFİ YERİNDE”

Daha sonra bir tiyatro sözcüsü, Sir Ian’ın taramadan geçtiğini ve sağlık görevlilerinin onun “hızlı ve tam olarak iyileşeceğini” söylediğini söyledi. Sözcü, “Ian’ın keyfi yerinde” dedi.

“BU BENİM SON İŞİM OLABİLİR”

Öte yandan geçtiğimz haftalarda The Times’a konuşan ve kabul ettiği projelerin son işi olup olmayacağını sık sık düşündüğünü açıklayan Ian McKellen, “Ölümlü olduğunuzu bilmek istiyorsanız, adres defterinize bakmanız yeterli. Dolayısıyla bir senaryo ya da bir teklif iması geldiğinde, ‘Bu benim son işim olabilir. Hayır. Bunu yapmayacağım’ diye düşünüyorsunuz” ifadelerini kullanmıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir