Ormanda kozalak toplayan çocuklara ait iki resim arasındaki 3 farkı 15 saniyede bulabilir misin?

Ormanda kozalak toplayan çocuklara ait iki resim arasındaki 3 farkı bulmanız için hazırlanmış olan bu zeka testi bir fark bulma bulmacasıdır. İki resim arasındaki farkları bulma bulmacaları, görsel zekanızın yanı sıra dikkat becerinizi de geliştirerek günlük hayatta karşılaştığınız ancak alışılagelmişin dışında gelişen olayları algılamanızı kolaylaştırır.

Süreye karşı yapılan bu mücadelede ormanda kozalak toplayan çocuklara ait iki resim arasındaki 3 farkı bulmak için gözlerinizi dört açmalı ve strese kapılmadan farklılıkları tespit etmelisiniz. Kendinizi hazır hissediyor ve günlük hayatın sıkıcı rutininden bir an olsun kaçmak istiyorsanız, sizi böyle alalım.

ORMANDA KOZALAK TOPLAYAN ÇOCUKLARA AİT İKİ RESİM ARASINDAKİ 3 FARKI BULABİLİR MİSİN?Bugünkü zeka testi köşemizde gözlerinizi yoracak ve zihninizi uyandırmaya çalışacak bir bulmaca ile karşınızdayız. Ormanda kozalak toplayan çocuklara ait iki resim arasındaki 3 farkı sadece üstün gözlem yeteneğine sahip kişiler 15 saniye içerisinde bulabiliyor.

Her ne kadar iki resimde ilk baktığınızda aynı gibi görünse de dikkatli bir şekilde baktığınızda çok büyük farklılıkların olduğunu tespit edeceksiniz. Ama bu farklılıkları bulmak sandığınız kadar kolay olmayacak ve kafanızın karışmasına sebep olacaktır.Zamanlayıcını ayarlayın. Ormanda kozalak toplayan çocuklara ait iki resim arasındaki 3 farkı bulmak için zihninizi boşaltın ve üçten geriye sayarak süreyi başlatın. Sol üst köşedeki çam ağacından sağ alt köşedeki yaprağa kadar her detayı dikkatlice inceleyin.

Ormanda kozalak toplayan çocuklara ait iki resim arasındaki 3 farkı halen daha arıyorsanız sayfayı burada kaydırmayı durdurun. Çünkü şimdi bu farkları bulma bulmacasının çözüm görselini hem bulduğu cevapları kontrol etmek hem de farklılıkları tespit edemeyip yerlerini görmek isteyen kişilere özel paylaşacağız.

İşte ormanda kozalak toplayan çocuklara ait iki resim arasındaki 3 farkın yeri;Evet, ormanda kozalak toplayan çocuklara ait iki resim arasındaki 3 fark bu şekildeydi. Peki, siz bu mücadelede yani ormanda kozalak toplayan çocuklara ait iki resim arasındaki 3 farkı 15 saniye içerisinde bulabildiniz mi? Yorumlarda bizimle paylaşın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir